Bize Ulaşın: (534) 719-37-03             E-Mail: bilgi@enderapart.com

Hakkımızda

Ender Erkek Apart kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarıyla ; Atatürk Üniversitesi ve Erzurum Teknik Üniversitesinde eğitim alan erkek öğrenciler için hizmet vermektedir. Ender Erkek Apart kaliteli hizmeti ve profesyonel kadrosuyla siz üniversiteli gençlerimize modern, güvenilir, seviyeli, yaşam alanları sunmaktadır. Türkiye'nin dört bir tarafından gelen  öğrencilerimize aile ortamı sağlarken, ailelerinin de gözlerinin arkada kalmayacakları güvenli, huzurlu bir ortamı sunar.

 

Apartımız Üniversitelerimize çok yakın olduğu için öğrencilerimiz üniversitenin tüm imkanlarından (kütüphane, tiyatro, sinema, yemekhane, spor aktiviteleri, sosyal etkinliklerden) 7gün 24 saat faydalanabileceklerdir. Öğrencilerimizin güven ve huzur içinde yaşamaları için tüm giriş-çıkışlar 24 saat süreyle özel güvenlik tarafından sağlanmaktadır.

 

Apartımızın hiçbir cemaat, vakıf, kurum, kuruluş,  siyasi parti ile bağlantısı yoktur.

 

Vizyon ve Misyon

Üniversite öğrencilerine yapılan planlama dahilinde çağın gereklerine uygun barınma olanakları sağlamak, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle geleceğimiz olan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunmak.

Güvenilir, kaliteli, saygılı, sevgili, şefkatli, iyi niyetli ve kararlı hizmet sunmak.

 

Kapasite

12 adet tek kişilik, 13 adet iki kişilik, 12 adet üç kişilik, 14 adet 4 kişilik toplam 130 kapasitemiz mevcuttur. Tüm odalarımızda banyo , tuvalet , televizyon , buzdolabı mevcuttur.

 

Konumu

Erzurum'un gözde yeri Gürcükapı mevkiinde bulunan erkek apartımız, Cumhuriyet caddesine 5 dakika,  Atatürk Üniversitesine 16 dakika yürüyüş mesafesinde olup ,şehrin bütün her yerine ulaşımın sağlandığı yaklaşık 1 dakikalık yürüme mesafesindeki Gürcükapı durağından, Erzurum Teknik Üniversitesine ulaşım tek dolmuşla 10 dakika, Atatürk Üniversitesine 8 dakikadır. 
Üniversitelerimize; belediyemizin sunduğu dolmuş hizmeti 10 dakikada bir  tek vesait ile mümkündür.

Telefon (534) 719-37-03

E-Mail Adresi bilgi@enderapart.com

Adres Gürcükapı, Erzurum Merkez

Copyright © 2016 Ender Erkek Öğrenci Yurdu. SerDizayn Web Tasarım Ajansı